Menu

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA – KLASY 1 – 3

LEKCJA

NAZWA  KOŁA

NAUCZYCIEL

KLASA

GODZINA

SALA

PONIEDZIAŁEK

3.

KOŁO PRZYRODNICZE

Ewa Mocarska – Gończ

3

9.50 – 10.35

świetlica

3.

SZACHY

Dariusz Milke

3a

9.50 – 10.35

34

5.

SZACHY

Dariusz Milke

2a

11.40 – 12.25

35A

6.

KOŁO J. ANGIELSKIEGO

E. Kukułowicz

1A

12.45 – 13.30

11

8.

SCHOLA

S. Samuela Odziemczyk

1 – 3

14.35 – 15.20

11

WTOREK

2.

KOŁO J. ANGIELSKIEGO

Edyta Kukułowicz

3B

8.55 – 9.40

34

4.

KOŁO PLASTYCZNE

Ewa Mocarska – Gończ

1

10.45 – 11.30

świetlica

5.

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Ewa Mocarska – Gończ

1

11.40 – 12.25

świetlica

6.

KOŁO PRZYRODNICZE

Ewa Mocarska – Gończ

1 – 2

12.45 – 13.30

11

6.

KOŁO CZYTELNICZE

Agnieszka Suryn

1 – 3

12.45 – 13.30

5

6.

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Anna Siewert

2B

12.45 – 13.30

28

7.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Magdalena Skornóg

1 – 3

14.30 – 15.15

SG

8.

KOŁO PLASTYCZNE

Anna Olejniczak

3

14.30 – 15.15

31

ŚRODA

3.

KOŁO MATEMATYCZNE

Agnieszka Suryn

2A

9.50 – 10.35

28

3.

SZACHY

Dariusz Milke

3b

9.50 – 10.35

4

4.

SZACHY

Dariusz Milke

2b

10.45 – 11.30

34

7.

TRENINGI TENISOWO – OGÓLNOROZWOJOWE

Mariusz Klugman

1 – 2

13.40 – 14.25

SG

7,8.

TRENINGI TENISOWO – OGÓLNOROZWOJOWE

Mariusz Klugman

1 – 4

13.40 – 14.25

SG

8.

KOŁO MATEMATYCZNE

Agnieszka Suryn

3A, 3B

14.35 – 15.20

5

8.

KOŁO PLASTYCZNE

Anna Olejniczak

2

14.30 – 15.15

31

CZWARTEK

2.

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Anna Olejniczak

3B

8.55 – 9.40

28

4.

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Agnieszka Suryn

2A

10.45 – 11.30

4

5.

KOŁO MATEMATYCZNE

Anna Siewert

2B

11.40 – 12.25

5

6

KOŁO J. ANGIELSKIEGO

E. Kukułowicz

3A

11.40 – 12.25

28

6.

KOŁO J. ANGIELSKIEGO

E. Kukułowicz

2B

12.45 – 13.30

11

PIĄTEK

1.

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZO – ROZWIJAJĄCE

S. Samuela Odziemczyk

3A

8.00 – 8.45

28

6.

KOŁO J. ANGIELSKIEGO

E. Kukułowicz

2A

12.45 – 13.30

5

KLASY 4 – 8

LEKCJA

NAZWA  KOŁA

NAUCZYCIEL

KLASA

GODZINA

SALA

PONIEDZIAŁEK

6,7.

Przygotowanie do Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego – Dzieje Apostolskie

s. Imelda – Lidia Rola

4 – 8

12.45 – 14.25

4

7.

KOŁO MATEMATYCZNE

S. Inez Kasperczyk

4 a, 4b

13.40 – 14.25

32

8.

ZESPÓŁ WOLALNY

Mariusz Kawalec

4 – 8

14.35 – 15.20

35A

KOŁO TEATRALNE

Anna Halasz

4 – 8

17.00 – 19.00

SG/ŚW

WTOREK

7.

MATEMATYKA
– zajęcia wyrównawcze

S. Inez Kasperczyk

6

13.40 – 14.25

35

8.

POGOTOWIE CHEMICZNE
(dla wszystkich, którzy mają trudności w nauce chemii)

Daria Świderska

7, 8

14.30 – 15.15

36

ŚRODA

7.

KOŁO ROZWIJAJĄCE
Z JĘZYKA POLSKIEGO

Krystyna Westfal

4A,B i 5A

13.40 – 14.25
druga i czwarta środa miesiąca

32

7

KOŁO J. ANGIELSKIEGO

E. Kukułowicz

4A i 4B

13.40 – 14.25

34

7.

KOŁO BIOLOGICZNE

Ewa Czmyr

5A, 5B

13.40 – 14.25

4

8.

KOŁO HISTORYCZNE
przygotowujące do konkursów kuratoryjnego i IPN

Małgorzata Autuch

4 – 8

13.30 – 15.15

33

8.

KOŁO CHEMICZNE
przygotowujące do konkursu kuratoryjnego

Daria Świderska

7- 8

14.30 – 15.15

36

CZWARTEK

7.

MATEMATYKA
– zajęcia wyrównawcze

S. Inez Kasperczyk

4a, 4b

13.40 – 14.25

16

7, 8.

KOŁO J. NIEMIECKIEGO
(co drugi czwartek)

Anna Godlewska

5, 6

13.40 – 15.15
(co drugi czwartek)

35

PIĄTEK

7.

SKS

Joanna Rutkowska

4a, 4b

13.40 – 14.25

SG

7.

MATEMATYKA
– zajęcia wyrównawcze

S. Inez Kasperczyk

8a, 8b

13.40 – 14.25

36